2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slambil
Beskrivning: Slambil
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: enligt upphandlingsunderlag
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel