2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsa
Beskrivning: Upphandlingen omfattar företagshälsa.
Intern identifierare: FK 2023/019515
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Företagshälsa