276375-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Byggnadsinstallationsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsombyggnad i byggnad C2 på Huddinge Sjukhusområde
Referensnummer: LOC 2022-0366
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Projektet avser Ventilationsombyggnad i byggnad C2 på Huddinge Sjukhusområde. Entreprenaden är en utförandentreprenad.