2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägförvaltningssystem inklusive beläggningsinventering
Beskrivning: Upphandling avseende Vägförvaltningssystem inklusive beläggningsinventering
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Inventering av beläggningsstatus med tillhörande system för digital beläggningsplanering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87027:Lot:1