276422-2021 - ÄndringSverige-Säffle: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ekonomisystem
Referensnummer: KS-2021-52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Säffle kommun avser upphandla ett nytt ekonomisystem för Säffle kommun och dess bolag enligt upphandlingsdokumenten.