2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Analys av mikroföroreningar
Beskrivning: Käppalaförbundet bjuder in leverantörer till möjlighet att svara på en RFI (Request For In-formation) - en slags extern remiss - inför en planerad upphandling av analys mikroföroreningar.
Intern identifierare: KF2025-181
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71900000 Laboratorietjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster, 73111000 Forskningslaboratorietjänster