Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Immunoanalysator & reagens
Referensnummer: UPPH2022-00042
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33127000 Utrustning för immunanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Visma TendSign senast 2022-05-05 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33696500 Laboratoriereagenser, 38434500 Biokemiska analysatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen