See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Managementtjänster - Utredning, ledning och verksamhetsstyrning (ULV)
Beskrivning: Managementtjänster - Utredning, ledning och verksamhetsstyrning (ULV)
Föregående meddelande: 548291-2023
Intern identifierare: 23.3-3071-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Managementtjänster inom utredning, ledning och verksamhetsstyrning.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänsten