See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Engångshandskar och Kemtekniska produkter för renrum samt sjukvård
Beskrivning: regionens behov av Engångshandskar och Kemtekniska produkter för renrum samt sjukvård innefattande produkter inom följande delområden: Renrumshandskar , Skärskyddsprodukter , unika behov av engångshandske nitril ex. mindre förpacking , Laboratoriehandskar , Handskar för gipsteknik , Handske Obduktion patologi , Handske Tandvård , Kemikalier Renrum samt kompletterande behov av produkter inom desinfektionsmedel respektive personlig hygien och hud .
Intern identifierare: RS 2025-01559
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende regionens behov av Engångshandskar och Kemtekniska produkter för renrum samt sjukvård innefattande produkter inom följande delområden: Renrumshandskar, Skärskyddsprodukter, unika behov av engångshandske nitril ex. mindre förpacking, Laboratoriehandskar, Handskar för gipsteknik, Handske Obduktion patologi, Handske Tandvård, Kemikalier Renrum samt kompletterande behov av produkter inom desinfektionsmedel respektive personlig hygien och hud. .
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 8
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 9
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 10
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 11
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Anbudsområde 12
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Anbudsområde 13
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Anbudsområde 14
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Anbudsområde 15
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Anbudsområde 16
Intern identifierare: 18
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Anbudsområde 17
Intern identifierare: 19
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Anbudsområde 18
Intern identifierare: 20
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Anbudsområde 19
Intern identifierare: 21
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Anbudsområde 20
Intern identifierare: 22
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Anbudsområde 21
Intern identifierare: 23
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Anbudsområde 22
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Anbudsområde 23
Intern identifierare: 25
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Anbudsområde 24
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Anbudsområde 25
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Anbudsområde 26
Intern identifierare: 28
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Anbudsområde 27
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Anbudsområde 28
Intern identifierare: 30
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Anbudsområde 29
Intern identifierare: 31
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Anbudsområde 30
Intern identifierare: 32
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Anbudsområde 31
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Anbudsområde 32
Intern identifierare: 34
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Anbudsområde 33
Intern identifierare: 35
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: Anbudsområde 34
Intern identifierare: 36
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: Anbudsområde 35
Intern identifierare: 37
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: Anbudsområde 36
Intern identifierare: 38
Del (anbudsområde): LOT-0038
Titel: Anbudsområde 37
Intern identifierare: 39
Del (anbudsområde): LOT-0039
Titel: Anbudsområde 38
Intern identifierare: 40
Del (anbudsområde): LOT-0040
Titel: Anbudsområde 39
Intern identifierare: 41
Del (anbudsområde): LOT-0041
Titel: Anbudsområde 40
Intern identifierare: 42
Del (anbudsområde): LOT-0042
Titel: Anbudsområde 41
Intern identifierare: 43
Del (anbudsområde): LOT-0043
Titel: Anbudsområde 42
Intern identifierare: 44
Del (anbudsområde): LOT-0044
Titel: Anbudsområde 43
Intern identifierare: 45
Del (anbudsområde): LOT-0045
Titel: Anbudsområde 44
Intern identifierare: 46
Del (anbudsområde): LOT-0046
Titel: Anbudsområde 45
Intern identifierare: 47
Del (anbudsområde): LOT-0047
Titel: Anbudsområde 46
Intern identifierare: 48
Del (anbudsområde): LOT-0048
Titel: Anbudsområde 47
Intern identifierare: 49
Del (anbudsområde): LOT-0049
Titel: Anbudsområde 48
Intern identifierare: 50
Del (anbudsområde): LOT-0050
Titel: Anbudsområde 49
Intern identifierare: 51
Del (anbudsområde): LOT-0051
Titel: Anbudsområde 50
Intern identifierare: 52
Del (anbudsområde): LOT-0052
Titel: Anbudsområde 51
Intern identifierare: 53
Del (anbudsområde): LOT-0053
Titel: Anbudsområde 52
Intern identifierare: 54
Del (anbudsområde): LOT-0054
Titel: Anbudsområde 53
Intern identifierare: 55
Del (anbudsområde): LOT-0055
Titel: Anbudsområde 54
Intern identifierare: 56
Del (anbudsområde): LOT-0056
Titel: Anbudsområde 55
Intern identifierare: 57
Del (anbudsområde): LOT-0057
Titel: Anbudsområde 56
Intern identifierare: 58
Del (anbudsområde): LOT-0058
Titel: Anbudsområde 57
Intern identifierare: 59
Del (anbudsområde): LOT-0059
Titel: Anbudsområde 58
Intern identifierare: 60
Del (anbudsområde): LOT-0060
Titel: Anbudsområde 59
Intern identifierare: 61
Del (anbudsområde): LOT-0061
Titel: Anbudsområde 60
Intern identifierare: 62
Del (anbudsområde): LOT-0062
Titel: Anbudsområde 61
Intern identifierare: 63
Del (anbudsområde): LOT-0063
Titel: Anbudsområde 62
Intern identifierare: 64
Del (anbudsområde): LOT-0064
Titel: Anbudsområde 63
Intern identifierare: 65
Del (anbudsområde): LOT-0065
Titel: Anbudsområde 64
Intern identifierare: 66
Del (anbudsområde): LOT-0066
Titel: Anbudsområde 65
Intern identifierare: 67
Del (anbudsområde): LOT-0067
Titel: Anbudsområde 66
Intern identifierare: 68
Del (anbudsområde): LOT-0068
Titel: Anbudsområde 67
Intern identifierare: 69
Del (anbudsområde): LOT-0069
Titel: Anbudsområde 68
Intern identifierare: 70
Del (anbudsområde): LOT-0070
Titel: Anbudsområde 69
Intern identifierare: 71
Del (anbudsområde): LOT-0071
Titel: Anbudsområde 70
Intern identifierare: 72
Del (anbudsområde): LOT-0072
Titel: Anbudsområde 71
Intern identifierare: 73
Del (anbudsområde): LOT-0073
Titel: Anbudsområde 72
Intern identifierare: 74
Del (anbudsområde): LOT-0074
Titel: Anbudsområde 73
Intern identifierare: 75
Del (anbudsområde): LOT-0075
Titel: Anbudsområde 74
Intern identifierare: 76
Del (anbudsområde): LOT-0076
Titel: Anbudsområde 75
Intern identifierare: 77
Del (anbudsområde): LOT-0077
Titel: Anbudsområde 76
Intern identifierare: 78
Del (anbudsområde): LOT-0078
Titel: Anbudsområde 77
Intern identifierare: 79
Del (anbudsområde): LOT-0079
Titel: Anbudsområde 78
Intern identifierare: 80