276492-2020 - ResultatSverige-Örebro: Reklammaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilmaterial
Referensnummer: 19RS6682
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser profilmaterial till Region Örebro län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15842000 Choklad och sötsaker, 18330000 T-tröjor och skjortor, 18530000 Presenter och priser, 30192121 Kulspetspennor, 30192131 Blyertspennor med stift som vrids eller trycks fram, 39221150 Termosflaskor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen