276492-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Trygghetslarmsystem, larmcentral och tillhörande utrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarmsystem, larmcentral och tillhörande utrustning
BeskrivningUpphandling av trygghetslarm som tjänst
Intern identifierareVoo 536/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor
BeskrivningUpphandling av trygghetslarmssystem som tjänst
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLeverantörsprövning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på tjänsten
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelInförande
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDrift, support, underhållskrav
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelTilldelningskriterier
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelSäkerhet och IT-krav
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelKontraktsvillkor