276497-2021 - PlaneringSverige-Härnösand: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI webbaserade läromedel
Referensnummer: 2 STO-2021/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd - FA03 - JA06 - JA21 - JA07 - JA22 - JA02 - JA04
II.1.4.
Kort beskrivning
En marknadsanalys inför upphandling av konsult för framtagande av webbaserade läromedel.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI