2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårdtjänster vid Lasarettet i Motala (LiM)
Beskrivning: Region Östergötland inbjuder härmed till anbudsgivning avseende upphandling Vårdtjänster vid Lasarettet i Motala (LiM). Upphandlingen avser Vårdtjänster inom specialistsjukvård vid Lasarettet i Motala.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119082:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster