See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutrustning
Beskrivning: Detta ramavtal omfattar underhållsservice, felavhjälpande åtgärder och i förekommande fall nyköp/nyinstallation av brandsskyddsutrustning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84031:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35111300 Brandsläckare, 44482000 Brandskyddsanordningar, 75251110 Brandskyddstjänster