276617-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallscontainrar – Ramavtal Containrar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Containrar
BeskrivningContainrar av stål och plåt, för avfall
Intern identifierare0284/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Ytterligare klassificering (cpv): 44613000 Stora containrar, 44613300 Standardcontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Containrar
Optioner
Beskrivning av alternativen1+1 år