2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för uthyrning, försäljning och lagerhållning
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna avtal om leverans av systemstöd uthyrning, försäljning och lagerhållning. Systemstödet ska vara ett verktyg för användare inom verksamheterna Verkstad och förråd samt Arbetsmarknad.
Intern identifierare: SMF-2025-00823
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000