2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal byggvaror 2024
Beskrivning: Länsstyrelsen i Jämtlands län inbjuder till anbudsgivning på ramavtal Bygghandelsvaror för verksamheter i Jämtlands län.
Intern identifierare: 512-2735-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000