2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medieanalys
Beskrivning: Upphandlingen genomförs för att tillgodose Försäkringskassan behov av medieanalyser under de kommande fyra åren. Upphandlingen avser resultera i att ramavtal tecknas med en leverantör.
Intern identifierare: FK 2024/013125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79416100 Managementtjänster avseende public relations
Ytterligare klassificering (cpv): 64216200 Elektroniska informationstjänster, 72313000 Datafångsttjänster, 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster, 79416000 Public relations, 92400000 Nyhetsbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Medieanalys