276752-2023 - ResultatSverige-Kristianstad: Skulptörstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renovering av skulpturer
Referensnummer: KFN 2023/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92312230 Skulptörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Renovering av skulpturer inom Kristianstads kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2