Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beteendevetare
Referensnummer: 23-246-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar dels individinriktad tjänst dels insatser riktade mot arbetsgrupper i Gislaveds kommun och Gnosjö kommun. Tjänsterna skall utgöra en del av kommunens verksamhet och utföras självständigt eller i samarbete med Kommunhälsans personal i Gislaveds kommun och personalenheten i Gnosjö kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
A
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79430000 Krishantering, 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen