276778-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster – Operationstjänster- Telefoni
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationstjänster- Telefoni
BeskrivningUpphandlingen avser mobila telekommunikationstjänster och omfattar bland annat samtliga accesser till mobila telefonsystem och abonnemang med tillhörande tjänster för Markaryds-, Alvesta- och Älmhults kommun med tillhörande bolag.
Intern identifierareKS 2023/393
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000