Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Leveransplats
Del av land (NUTS): Gotlands län (SE214)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 000 000,00 SEK