276815-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bemanningstjänster för enskilda – TI 2025-1060 Bemanningstjänster Fastighetsskötare, maskinförare, ÅVC-personal mm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1060 Bemanningstjänster Fastighetsskötare, maskinförare, ÅVC-personal mm
BeskrivningUpphandling avser bemanningstjänster inom Fastighetsskötare, maskinförare, ÅVC-personal samt textilvärderare.
Intern identifierare25/36
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Beskrivningse ffu
Intern identifierare1699290
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Intern identifierare1699292