2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala inköp samt varuplock av dagligvaror
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 66151100 Elektronisk detaljhandel, 55900000 Detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument