2. Förfarande
Förfarande
Titel: Minibussar, el, 2 st
Beskrivning: På uppdrag av samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på två (2) st minibussar, el, enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
Intern identifierare: IN423140
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34114000 Specialfordon, 34114400 Minibussar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fordon