Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - produktions- och kapacitetsplanering inom vården
Referensnummer: 22RS6172
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for information (RFI) inför arbetet med en ny upphandling av produktions- och kapacitetsplanering inom vården. Regionen avser att göra en analys och genomlysning av vad marknaden har att erbjuda. Presentation ska ske skriftligt utifrån en övergripande kravprofil, samt eventuellt dialogmöte via Teams.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 80511000 Personalutbildning, 80532000 Chefsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI gällande produktions- och kapacitetsplanering inom vården.