Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stationstankning och bulkleveranser av drivmedel och eldningsolja
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
SRV återvinning AB (nedan kallat SRV) har beslutat att upphandla ramavtal på stationstankning av drivmedel och bulkleveranser av drivmedel och eldningsolja.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09100000 Bränslen, 09120000 Gasformiga bränslen, 09130000 Petroleum och destillat, 09200000 Petroleum-, kol- och oljeprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen