277012-2021 - ResultatSverige-Norrtälje: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivartjänst
Referensnummer: KS 2021-724
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en komplett tjänst för kommunens behov av utskrifter, kopiering och skanning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen