277064-2018 - ÄndringSverige-Örnsköldsvik: Däck till lätta och tunga fordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck och däckservice 2
Referensnummer: A 18-044 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34350000 Däck till lätta och tunga fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Örnsköldsviks kommun och kommunens bolag upphandlar ett ramavtal avseende däck, däckservice och enklare verkstadsarbeten.