Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Expertstöd - People strategy, strategisk analys - paketering och implementering
Referensnummer: Af-2020/0030 2478
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsförmedlingen är i behov av expertstöd som stöttar oss i arbetet med framtagandet av people strategy, strategisk analys, strategisk peopleinriktning, paketering och implementering och framtagande av verktyg som hjälper oss hålla den levande i organisationen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79416000 Public relations, 79420000 Managementtjänster, 79990000 Diverse företagstjänster, 79998000 Coachning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen