277147-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Diverse mät- och provinstrument
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mikrodilutionsplattor
Referensnummer: SVA 2019/67
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar mikrodilutionsplattor till SVA.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Mikrodilutionsplattor enligt beskrivning i förfrågningsunderlaget.