277174-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Mattransporttjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporttjänster 2024
Beskrivning: Marks kommun bjuder härmed in leverantörer att lämna anbud på kommunens behov gällande mattransporttjänster.
Intern identifierare: 24/45
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Mattransporttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del