2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elkonvertering av M/S Härön
Beskrivning: Konvertering av fartygets huvudmaskiner till batteriförsörjd eldrift.
Intern identifierare: 23/27
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50245000 Modernisering av båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1