277269-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Uppdragskonsult tele/opto, projekt Upprustning Almedal-Borås
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUppdragskonsult tele/opto, projekt Upprustning Almedal-Borås
BeskrivningUppdragskonsult tele/opto, projekt Upprustning Almedal-Borås.
Intern identifierareKOM-418609
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUppdragskonsult tele/opto, projekt Upprustning Almedal-Borås