277274-2023 - ÄndringSverige-Motala: Avfallstransport
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Containertransport av avfall
Referensnummer: UH-2022-8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90512000 Avfallstransport
II.1.4.
Kort beskrivning
Containertransport av avfall Mjölby kommun.