277444-2020 - ÄndringSverige-Trelleborg: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal för reparationer av storköksmaskiner
Referensnummer: KS 2020/363
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning