See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: U002- Upprustning av fyra Reginafordon
Beskrivning: Underhåll av järnvägsfordon
Intern identifierare: ABT 202401
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: AB Transitio inbjuder härmed till att inkomma med ansökan om att få delta i upphandlingen av upprustning och tungt underhåll av fyra (4) fordon ur AB Transitios Reginaflotta. Beställaren har för avsikt att teckna avtal med en leverantör för detta uppdrag. Avtalet omfattar en del åtgärder som prissätts av leverantören med fast pris och en del som prissätts med rörligt pris.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ansökningsinbjudan (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ansökningsinbjudan (1) (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: UR ER1 Dosto