277507-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Social omsorg med inkvartering – Boende/korttidsplatser enl SoL
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBoende/korttidsplatser enl SoL
BeskrivningEnköpings kommun avser att upphandla boende/korttidsplatser enl SoL
Intern identifierareVON2024/14
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall