277547-2026 - Resultat
Sverige – Inredning – Inredning till Laboratoriemiljö samt Verkstads- och lagermiljö
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredning till Laboratoriemiljö samt Verkstads- och lagermiljö
BeskrivningUpphandling av ramavtal för inredning till laboratoriemiljö samt verkstad- och lagermiljö. Upphandlingen görs i två delområden där anbud kan lämnas på en eller båda delar.
Intern identifierareC 2025-0571
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKvalificering och gemensamma krav
BeskrivningKvalificeringskrav på anbudsgivaren samt obligatoriska krav som är gemensamma för båda anbudsdelarna.
Intern identifierare1748815-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1 - Inredning till laboratoriemiljö
BeskrivningAnbudsdel gällande inredning till laboratoriemiljö.
Intern identifierare1748817-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2 - Inredning till verkstadsmiljö
BeskrivningAnbudsdel gällande inredning till verkstads- och lagermiljö.
Intern identifierare1748818-2