277559-2025 - Resultat
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Fönsterbyte - Centralgatan 14
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterbyte - Centralgatan 14
Beskrivning: Beställaren ska utföra ett fönsterbyte i en fastighet på Centralgatan 14(se bilagor). Entreprenören ska utföra en totalentreprenad för fönsterbytet med start omgående. Arbete sker enligt Rambeskrivningen.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 148
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000