2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandling, krossning samt balning av verksamhetsavfall åt Kristinehedsverkets värmebehov.
Beskrivning: Behandling, krossning samt balning av verksamhetsavfall åt Kristinehedsverkets värmebehov
Intern identifierare: HEM 2024/00149
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärdering