Huvudsaklig verksamhet Allmänna offentliga tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lighting equipment and associated accessories 2023
Referensnummer: 23/34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
PS-Companies are procuring a framework agreement with distributors and dealers of different intercom systems that are specifically designed for use in live TV production. Program should be able to run on PS-Companies computers without administrator account.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31510000 Elektriska glödlampor, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31527260 Belysningssystem, 31530000 Delar till lampor och belysningsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen