277697-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kaffe – Livsmedel - kaffe till kommunerna Essunga, Götene, Skara och Vara
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - kaffe till kommunerna Essunga, Götene, Skara och Vara
BeskrivningUpphandling avseende kaffe till kommunerna Essunga, Götene, Skara och Vara.
Intern identifierareKS 2025/622
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000