2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster Projekt- och byggledning område Göteborg och Borås
Beskrivning: VGR Fastigheter Västfastigheter upphandlar tekniska konsulter gällande projekt-och byggledning för det geografiska området Göteborg och Borås med omnejd.
Intern identifierare: SFSS 2024-00407
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000