277778-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Nödgenerator – Reservkraftaggregat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReservkraftaggregat
BeskrivningUpphandling av reservkraftaggregat.
Intern identifierare2025/544
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31127000 Nödgenerator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000