277813-2025 - Planering
Sverige – Godshantering, lagring och tillhörande tjänster – Extern remiss inför upphandling av Flyttjänster SLL1504
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss inför upphandling av Flyttjänster SLL1504
BeskrivningExtern remiss inför upphandling av Flyttjänster SLL1504.
Intern identifierareFSN 2025-0084
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 63110000 Godshantering, 63120000 Lagring och magasinering