277874-2021 - ÄndringSverige-Falkenberg: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni & Kontaktcenter
Referensnummer: 21/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tjänster för telefoni och kontaktcenter för Hallandstrafiken ABs versamhet.