278054-2022 - ResultatSverige-Strängnäs: Chefsutbildning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avs. konsultstöd ledarskapsutveckling
Referensnummer: KS/2022:116-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80532000 Chefsutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen är en direktupphandling enligt 19 a kap LOU (bilaga 2 tjänst under tröskelvärdet). Uppdraget avser chefsutbildning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80511000 Personalutbildning, 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppdraget avser att i samarbete med beställaren planera, genomföra och följa upp chefsutvecklingsprogrammet ”Jag som ledare”.