2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för marknadsföring och försäljning av bostäder
Beskrivning: Upphandling av System för marknadsföring och försäljning av bostäder, som hjälper Beställaren att förbättra verksamhetens arbetsflöden i marknadsföring och försäljning av bostäder, samt förenkla kommunikationen med kunderna. Upphandlingen omfattar nyttjanderätt till systemet, införande, support och underhåll. Drift ska ske som hosted service (SaaS). Optioner för tillhörande konsulttjänster och eventuellt eftermarknadsfunktionalitet.
Intern identifierare: EHB-2024-00112
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48445000 Programvara för kundhantering, 48610000 Databassystem, 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72267100 Underhåll av IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000