2. Förfarande
Förfarande
Titel: TV-tjänster Witalabostäder
Beskrivning: Upphandlingen avser Tv-tjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64228100 Överföring av TV-sändningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser Tv-tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64228000 Överföring av TV- och radiosändningar